Koniec z lękiem: Ostateczna Terapia dla Twojego Umyslu, która pozwoli Ci przezwyciężyc silne lęki, ataki paniki, stres, (Paperback)

Koniec z lękiem: Ostateczna Terapia dla Twojego Umyslu, która pozwoli Ci przezwyciężyc silne lęki, ataki paniki, stres, By Andrea Ross Cover Image

Koniec z lękiem: Ostateczna Terapia dla Twojego Umyslu, która pozwoli Ci przezwyciężyc silne lęki, ataki paniki, stres, (Paperback)

$19.99


Special Order—Subject to Availability
(This book cannot be returned.)

Drogi cierpiący na lęk i panikę,

Wyobraź sobie, że stoisz samotnie po jednej stronie pasa dla pieszych, czekając na swoją kolej, aby przejśc przez ulicę. Nagle slyszysz pisk opon ocierających się o betonową drogę.

W tym momencie, nagle uczucie szoku ogarnia cale Twoje cialo. Czujesz, że to uczucie biegnie od glowy, przez kręgoslup, aż do palc w u st p. Twoje serce bije nienaturalnie szybko i czujesz wewnętrzny, niewytlumaczalny strach. Kręci Ci się w glowie, ale walczysz z tym. Nagle czujesz, że Twoje życie jest zagrożone i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej.

Nie wiesz, czy idziesz do przodu czy do tylu, w lewo czy w prawo, czy masz wykonac gigantyczny skok, byle tylko wydostac się z sytuacji.

Czy powyższy scenariusz brzmi dla Ciebie znajomo? Brzmi trochę przerażająco, ale każdy może stac się ofiarą lęku i atak w paniki.

Jeśli często doświadczasz intensywnych uczuc strachu, niepokoju, zawrot w glowy i trudności w oddychaniu, to od razu musisz zwr cic na siebie uwagę.

Zaburzenia lękowo-paniczne mogą byc paskudne i wyniszczające. Może pozbawic Cię bardzo potrzebnej pewności siebie i szczęścia. Może r wnież prowadzic do fizycznego wyczerpania i zmęczenia.

Inni ludzie będą dotknięte, jak r wnież, ponieważ jesteś zawsze zmartwiony i rozdrażniony przez drobne sprawy. Ze względu na ataki paniki, nie będziesz w stanie wyjśc z domu bez obawy o najgorsze. Panika może sprawic, że Twoja kariera, życie milosne, życie towarzyskie i osobiste bardzo ucierpią. Kr tko m wiąc...

Ale mam wspanialą wiadomośc Rozwiązanie w końcu nadeszlo.

Ta książka zostala napisana ze szczerym zamiarem ostatecznego wyeliminowania paniki i niepokoju... przy użyciu prostych, sprawdzonych technik, kt re rzeczywiście dzialają

Pokazuje ona, jak stworzyc styl życia, kt ry wyeliminuje lęk za pomocą naturalnych metod, kt re są bezpieczne, darmowe lub niedrogie i nie wiążą się z konwencjonalnymi lekami. Ujawnia wiele strategii, kt re są naturalne, a jednocześnie bardzo skuteczne. Uczy r wnież, jak prawidlowo reagowac, gdy lęk lub panika uderza.

Wyobraź sobie, że możesz się socjalizowac, iśc do pracy, poplywac lodzią lub samolotem, pojechac na dalekie wakacje, grac w gry, wyglaszac przem wienia przed publicznością i cieszyc się życiem, nie martwiąc się, kiedy lęk lub panika znowu zaatakują. Jak cudowny ja byl życ życie bezplatnie od jakaś typ strachu, zmartwienia, niepok j, lub panika.

Ta książka to skarbnica potężnych metod uzdrawiania, kt re mogą wyleczyc zaburzenia lękowe bez względu na to, jak intensywne są lub jak dlugo cierpisz.

Nie odmawiaj sobie możliwości, aby cieszyc się życiem. Po co cierpiec, skoro czeka na ciebie lekarstwo?

Po prostu nie możesz pozwolic, aby ataki paniki byly częścią Twoich codziennych zajęc, przerywając je, kiedy tylko zechcesz. Musisz coś z tym zrobic, już teraz

Pomyśl tylko...

Jeśli uwolnisz się od paniki lub lęku, prawie każda częśc Twojego życia ulegnie radykalnemu wplywowi. Zr b sobie wielką przyslugę i kup teraz kopię książki "Jak pozbyc się lęku i paniki ... na zawsze"

Product Details ISBN: 9798201841652
Publisher: Andrea Ross
Publication Date: October 2nd, 2021
Pages: 138
Language: Polish