Prawdziwa Wloska KsiĄŻka Kucharska Domowej Pizzy (Paperback)

Prawdziwa Wloska KsiĄŻka Kucharska Domowej Pizzy By Ella Mazur Cover Image

Prawdziwa Wloska KsiĄŻka Kucharska Domowej Pizzy (Paperback)

$53.98


Backordered
(This book cannot be returned.)

Wspanialym doświadczeniem spajającym rodzinę jest sam akt bycia razem wok l stolu jadalnego, bez nikogo przyklejonego do swoich smartfon w i innych form rozpraszania uwagi. Oczywiście, nie może to miec miejsca przez caly czas. Dlatego wlaśnie pojawia się ta książka "PRAWDZIWA WLOSKA KSIĄŻKA KUCHARSKA DOMOWEJ PIZZY". Odkryjmy ją już teraz


Przepisy zawarte w książce "PRAWDZIWA WLOSKA KSIĄŻKA KUCHARSKA DOMOWEJ PIZZY" są wynikiem dlugich lat, kt re spędzilam z moją mamą i siostrami, pomagając im w gotowaniu wielu gl wnych dań. To, czego nauczylam się o gotowaniu, wynioslam gl wnie z obserwacji i zadawania pytań, z kt rych wynikalo coś dobrego. Za każdym razem, gdy pytalam mamę, jak przygotowuje swoje specjalne danie, dzielila się ze mną tym, jak to robi. Ale ja ani nie zapisywalam, ani nie testowalam jej przepis w. Pod jej stosami kartek indeksowych wypelnionych przepisami plus odręczne notatki, książki kucharskie i wycięte strony czasopism z przepisami, kt rych moja mama ledwo dotknęla są cenną kolekcją naszych rodzinnych ulubieńc w, na zawsze wyrytych w naszych wspomnieniach.


Większośc posilk w, kt re przygotowujemy w kuchni, odzwierciedla tak wiele o przeszlości naszej rodziny. Są to potrawy przygotowywane w wielu moich domach, w wielu krajach, na przestrzeni lat. Ludzie m wią, że r żnorodnośc jest przyprawą życia. I tak, znajdziesz tu globalny punkt widzenia na zdrowe i rozkoszne wybory żywieniowe. Od mojego rodzinnego stolu do twojego, może miec wielki czas lączący z tw j rodziną i robic milym wspomnieniom wp lnie.


Ty także widziec więcej r żnych typ przepisy tak jak:


  • Cream Cheese Cookbook
  • Ciasto do pizzy książka kucharska
  • Mac And Cheese Przepisy
  • Pizza Crust Przepis
  • Pizza Grill Książka Kucharska
  • Pizza wegetariańska książka kucharska
  • Sos pomidorowy przepisProduct Details ISBN: 9781837899777
ISBN-10: 1837899770
Publisher: Ella Mazur
Publication Date: July 29th, 2022
Pages: 340
Language: Polish