Dash Receptai 2022: KraujospŪdzio Sumazinimo Receptai Be PaprastŲ (Paperback)

Dash Receptai 2022: KraujospŪdzio Sumazinimo Receptai Be PaprastŲ By Linas Butkus Cover Image

Dash Receptai 2022: KraujospŪdzio Sumazinimo Receptai Be PaprastŲ (Paperback)

$38.67


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Ar zinote, kodel DASH dieta metai is metų yra vertinama kaip "Geriausia dieta"?

Tai paprasta: DASH dieta yra lengvas ir tvarus sveiko gyvenimo būdo kūrimo įrankis.


Remiantis Nacionalinių sveikatos institutų tyrimais, o JAV naujienų ir pasaulio ataskaita pasirinkta kaip pirmąją vietą geriausių dietų, geriausių sveikos mitybos dietų ir geriausių diabeto dietų sąrasuose, DASH dieta pakyla virs kitų neįprastų svorių keliamo triuksmo. - nuostolių planai.


Sveika mityba nereiskia, kad turite atsisakyti megstamo maisto net tada, kai kenčiate nuo hipertenzijos ir auksto kraujospūdzio.


Jums tereikia zinoti, kaip maisyti ir derinti maisto produktus ir tureti tinkamo dydzio porcijas, kad įsitikintumete, jog nevirsysite sveikos dienos kalorijų ir natrio normos, tinkamos jūsų sveikatai.


DASH, ty dietinis poziūris į hipertenzijos sustabdymą, padeda palaikyti sveiką kraujospūdzio lygį. Tai taip pat sumazina zarnyno problemų ir vezio riziką.


Tai sumazina blogojo cholesterolio kiekį kraujyje ir stiprina kaulus.


Sis mitybos planas yra susijęs su tinkamomis proporcijomis. Tam reikia valgyti daug baltymų turinčias darzoves, apriboti druskos suvartojimą iki 200 mg per dieną, mazinti raudonos mesos, saldumynų ir saldintų gerimų vartojimą, valgyti mazai cholesterolio ir bendro riebalų turinčio maisto.


Turedami tiek daug receptų, kuriuos norite isbandyti, jums bus lengviau įsipareigoti laikytis mitybos plano. Tai nuleis jūsų mintis nuo per daug perdirbto ir sūraus maisto.


DASH mitybos planas yra gyvenimo būdas. Norint sustiprinti jo poveikį, reikia laipsniskai keisti savo mitybos įpročius ir laikytis kitų sveikatos metodų.


ko dar lauki?


Paimkite savo kopiją dabar

Product Details ISBN: 9781837890750
ISBN-10: 1837890757
Publisher: Linas Butkus
Publication Date: July 2nd, 2022
Pages: 222
Language: Lithuanian