Domowej Cukierki (Paperback)

Domowej Cukierki By Agnieszka Brylska Cover Image

Domowej Cukierki (Paperback)

$46.99


Special Order—Subject to Availability
(This book cannot be returned.)

Cukierki zawsze byly częścią życia. Slodkie smakolyki podnoszą nas na duchu od czas w starożytnych, kiedy to Grecy i Egipcjanie cenili mi d jako lekarstwo i nazywali go ambrozją bog w. Rdzenni Amerykanie opracowali syrop klonowy i cukierki, a wiele z ich tradycji krążylo wok l sezonu cukrowego klonu.


Candy ożywia wakacje. Wlaściwie trudno wyobrazic sobie wakacje bez slodyczy. Halloween nie byloby takie samo bez cukierka albo psikusa. Nikt nie szukalby plastikowych jajek bez obietnicy żelek i jajek czekoladowego rudzika w środku. A dzieciaki spalyby przez caly grudzień, gdyby nie kalendarze adwentowe, kora mięty pieprzowej i nadziewarki do skarpet. Wszystkie rytualy, chwile i wsp lne doświadczenia są po prostu lepsze ze slodyczami. W wielu domach gotowanie cukierk w jest tak samo synonimem świąt, jak zapach świeżo opadlych liści, ognia w palenisku, grzanego cydru i zapach wiecznie zielonych drzew w domu. Aromat rodzinnych przepis w unoszący się w domu jest jak zmyslowy wehikul czasu z czas w dzieciństwa. Dla mlodszych pokoleń te slodkie zapachy oznaczają wyjątkowy czas. Czas zrobic cukierki


Wiele os b uważa, że robienie cukierk w w domu, we wlasnej kuchni, jest skomplikowane, trudne i drogie. To nie jest. Rozpoczęcie pracy wymaga jedynie podstawowych skladnik w, kilku części zwyklego sprzętu i trochę ciepla. Ot ż to. Przy odrobinie wysilku możesz przenieśc swoje wakacje na zupelnie nowy poziom. Urodziny, rocznice i prezenty z podziękowaniami będą o wiele bardziej niezapomniane, gdy dodasz osobisty akcent domowych cukierk w wykonanych z milością. Poza tym tworzenie czegoś pysznego wlasnymi rękami daje ogromną radośc. Twoje kreacje stają się wyrazem Ciebie.


Twoje cukierki mogą byc miękkie lub twarde, gumiaste lub lepkie, gladkie lub kredowe, puszyste lub gęste, lub po prostu rozpuszczac się w momencie, gdy dotkną Twojego języka. Może byc slodki lub pikantny, lub jedno i drugie, i zawierac wszystko, od orzech w i nasion po owoce, likiery, kremy i przyprawy. Możesz zrobic miękkie cukierki, takie jak karmelki i P te de Fruit, twarde cukierki, takie jak toffi i lizaki, lub cukierki do żucia, takie jak toffi i żelki. Wyobraź sobie ekscytujące kombinacje, kt re tylko czekają na odkrycie


Robienie cukierk w to świetny spos b na spędzenie czasu na kreatywnym (i lepkim) z rodziną i przyjaci lmi. To świetna zabawa, jest pyszny, a co najważniejsze, po prostu sprawia, że życie jest o wiele slodsze.

Product Details ISBN: 9781837623501
ISBN-10: 1837623503
Publisher: Agnieszka Brylska
Publication Date: September 15th, 2022
Pages: 254
Language: Polish