Światowa Wycieczka Kanapek Z Grillowanym Serem (Paperback)

Światowa Wycieczka Kanapek Z Grillowanym Serem By Ludmila Sikora Cover Image

Światowa Wycieczka Kanapek Z Grillowanym Serem (Paperback)

$51.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Dlaczego wszyscy kochamy grillowaną kanapkę z serem?


Chrupiące opiekane na patelni lub pieczone z otwartą twarzą do stopionego skwierczenia, jest kilka rzeczy bardziej kuszących niż kanapka z grillowanym serem.


Zlotobrązowy tost chrupie na zewnątrz, gdy go wgryzasz, dając miękki, gorący, sączący ser. Dostajesz przyplyw przyjemności i dreszcz zar wno zakazanego, jak i tego, co znane: maślanej chrupkości ziemistego chleba z warstwą topniejącego, cieplego sera.


Tosty z serem i maslem mogą w dzisiejszych czasach stanowic dietetyczny luksus, a dla niekt rych byc może nawet tabu; jednak kanapki z grillowanym serem to kulinarny odpowiednik wygodnego koca.


Kanapka z grillowanym serem jest prawdopodobnie tym, czym karmila cię matka, karmila szkola i dzieciństwo. I może to byc po prostu to, czym karmisz siebie, bliskich przyjaci l i rodzinę, przynajmniej od czasu do czasu.

Kanapki z grillowanym serem mogą byc jedną z najprostszych rzeczy do zrobienia, czymś, co możesz zrobic prawie o każdej porze ze skladnikami już w kuchni, w mniej niż kilka minut. Śniadanie, obiad, kolacja, po szkole lub przekąska o p lnocy... to idealny czas na kanapkę z grillowanym serem.

Product Details ISBN: 9781837621361
ISBN-10: 1837621365
Publisher: Ludmila Sikora
Publication Date: August 11th, 2022
Pages: 314
Language: Polish