Zdrowe Życie na Talerzu: Smaki Roślinnego Raju (Paperback)

Zdrowe Życie na Talerzu: Smaki Roślinnego Raju By Aleksandra Nowak Cover Image

Zdrowe Życie na Talerzu: Smaki Roślinnego Raju (Paperback)

$40.77


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Witajcie w świecie wyjątkowych smak w i zdrowego stylu życia "Zdrowe Życie na Talerzu: Smaki Roślinnego Raju" to kulinarna opowieśc autorstwa Aleksandry Nowak, pasjonatki roślinnej kuchni i zdrowego odżywiania.


Ta inspirująca książka zabierze Cię w podr ż przez krainę smak w, w kt rej roślinne skladniki odgrywają gl wną rolę. Niezależnie od tego, czy jesteś weganinem od lat, czy dopiero zaczynasz eksperymentowac z roślinnymi potrawami, ta książka dostarczy Ci mn stwo pomysl w na pyszne dania.


Aleksandra Nowak nie tylko dzieli się przepisami, ale r wnież dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego żywienia i jego korzyści dla organizmu. Dowiesz się, jak dbac o swoje zdrowie, jedząc smacznie i roślinnie.


"Zdrowe Życie na Talerzu" to nie tylko książka kucharska, to przewodnik po zdrowym stylu życia, kt ry pomoże Ci zrozumiec, jak ważne jest wlaściwe odżywianie. To doskonala propozycja dla wszystkich, kt rzy pragną cieszyc się smakiem życia, jednocześnie dbając o swoje zdrowie.


Przygotuj się na niezapomnianą podr ż kulinarną i odkryj magię wegańskiego gotowania razem z Aleksandrą Nowak. Smakuj zdrowo, żyj zdrowo, a smaki roślinnego raju staną się Twoją codziennością.

Product Details ISBN: 9781835798614
ISBN-10: 1835798616
Publisher: Aleksandra Nowak
Publication Date: November 10th, 2023
Pages: 216
Language: Polish