Yavaş Lezzetler: Lezzetli Yemeklerin Zamansız Sanatı (Paperback)

Yavaş Lezzetler: Lezzetli Yemeklerin Zamansız Sanatı By Canan Yılmaz Cover Image

Yavaş Lezzetler: Lezzetli Yemeklerin Zamansız Sanatı (Paperback)

$39.90


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Canan Yılmaz, mutfağınıza yeni bir soluk getirmek ve yemek pişirmenin rahatlatıcı sanatını keşfetmek i in sizi "Yavaş Lezzetler: Lezzetli Yemeklerin Zamansız Sanatı" kitabına davet ediyor. Bu kitap, yavaş pişirme sanatının b y's n yakalamanız i in tasarlandı.


Yavaş pişirme, yemeklerinize zamansız bir lezzet katar. Canan Yılmaz, yavaş pişirme y ntemlerini ustalıkla anlatıyor ve herkesin kolayca uygulayabileceği tarifler sunuyor. Bu kitapta, mutfakta ge irdiğiniz zamanın tadını ıkarırken aynı zamanda lezzetli yemeklerin keyfini ıkaracaksınız.


"Yavaş Lezzetler: Lezzetli Yemeklerin Zamansız Sanatı" ile her g n mutfakta ge irdiğiniz zamanı bir zevk haline getireceksiniz. Yavaş pişirmeyle hazırlanan yemekler, aile ve arkadaşlarınıza unutulmaz lezzet deneyimleri sunacak.


Canan Yılmaz'ın uzmanlığı ve lezzetli tarifleri, mutfakta yeni bir yolculuğa ıkmanızı sağlayacak. Bu kitap, yavaş pişirme sanatını ğrenmek isteyenler i in m kemmel bir kaynaktır. "Yavaş Lezzetler: Lezzetli Yemeklerin Zamansız Sanatı" ile mutfakta yavaş bir yolculuğa ıkın ve lezzet dolu anlar yaşayın.

Product Details ISBN: 9781835796948
ISBN-10: 183579694X
Publisher: Canan Yılmaz
Publication Date: November 2nd, 2023
Pages: 222
Language: Turkish