Kuchnia Powolna: Czas na Smak (Paperback)

Kuchnia Powolna: Czas na Smak By Pawel Nowak Cover Image

Kuchnia Powolna: Czas na Smak (Paperback)

$41.55


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Zapraszamy Cię do świata smak w i aromat w, gdzie czas plynie wolniej, a dania przygotowywane są z milością i cierpliwością. Książka "Kuchnia Powolna: Czas na Smak" autorstwa Pawla Nowaka to kulinarne arcydzielo, kt re przeniesie Cię w magiczny świat gotowania w zwolnionym tempie.


W tej inspirującej książce kulinarnej znajdziesz nie tylko przepisy, ale r wnież historie, kt re opowiadają o kulinarnym dziedzictwie i tradycji z r żnych zakątk w świata. Pawel Nowak, znany z pasji do kulinari w, dzieli się swoimi sekretami i przepisami na potrawy, kt re zachwycą Twoje podniebienie.


Za pomocą techniki wolnego gotowania, polączonej z najwyższą jakością skladnik w, ta książka przynosi dania pelne smaku i aromatu, kt re pozostaną w Twojej pamięci na dlugo. Odkryj magię przygotowywania potraw na wolnym ogniu i doświadcz wyjątkowego smaku, jaki można osiągnąc dzięki tej technice.


"Kuchnia Powolna: Czas na Smak" to nie tylko zbi r przepis w, to podr ż kulinarą przez r żnorodnośc smak w i kuchni świata. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym kucharzem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w kuchni, ta książka dostarczy Ci inspiracji i nowych doznań smakowych. Gotowanie może byc przyjemnością i sztuką, a ta książka pomoże Ci to odkryc. Czas na smak - wejdź do świata Kuchni Powolnej z Pawlem Nowakiem

Product Details ISBN: 9781835794357
ISBN-10: 1835794351
Publisher: Pawel Nowak
Publication Date: October 27th, 2023
Pages: 220
Language: Polish