Kuchnia Roślinna: Smakowite Przygody Bez Mięsa (Paperback)

Kuchnia Roślinna: Smakowite Przygody Bez Mięsa By Izabela Krawczyk Cover Image

Kuchnia Roślinna: Smakowite Przygody Bez Mięsa (Paperback)

$42.66


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Izabela Krawczyk, utalentowana autorka z wyjątkowym imieniem i nazwiskiem, kt re nigdy wcześniej nie bylo używane, prezentuje inspirującą książkę kucharską "Kuchnia Roślinna: Smakowite Przygody Bez Mięsa". Ta wyjątkowa publikacja wprowadza nas w świat wegańskiego gotowania, gdzie zdrowie i świadomośc kulinarna idą w parze.


Książka ta to przewodnik i źr dlo inspiracji dla tych, kt rzy pragną odkryc bogactwo roślinnych smak w i cieszyc się zdrowymi posilkami. Izabela Krawczyk dzieli się swoją pasją do roślinnych dań, prezentując nowoczesne i kreatywne przepisy, kt re zachwycą zar wno wegan, jak i osoby poszukujące alternatywnych, zdrowych posilk w.


"Kuchnia Roślinna to więcej niż tylko spos b odżywiania, to świadome podejście do jedzenia i dbania o siebie oraz planetę," m wi Izabela Krawczyk. "Ta książka to zaproszenie do odkrywania smakowitych przyg d bez mięsa i dostrzegania, jak rośliny mogą byc źr dlem zdrowia i radości kulinarnej."


"Kuchnia Roślinna: Smakowite Przygody Bez Mięsa" to doskonaly przewodnik, kt ry pomoże Ci cieszyc się kulinarnymi przygodami w świecie roślinnych dań. Dzięki tej książce zrozumiesz, że wegańskie dania to nie tylko zdrowe, ale także smakowite i kreatywne potrawy, kt re ożywią Twoje podniebienie i korzystnie wplyną na Twoje zdrowie.

Product Details ISBN: 9781835793466
ISBN-10: 1835793460
Publisher: Izabela Krawczyk
Publication Date: October 25th, 2023
Pages: 220
Language: Polish