Zielone Inspiracje: Wegetariańska Kuchnia dla Ciala i Ducha (Paperback)

Zielone Inspiracje: Wegetariańska Kuchnia dla Ciala i Ducha By Magdalena Zielonka Cover Image

Zielone Inspiracje: Wegetariańska Kuchnia dla Ciala i Ducha (Paperback)

$41.55


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

"Zielone Inspiracje: Wegetariańska Kuchnia dla Ciala i Ducha" to niezwykle kulinarne dzielo autorstwa Magdaleny Zielonki, kt ra pragnie podzielic się z Tobą pasją do zdrowego i smacznego gotowania. Ta książka to prawdziwa uczta dla wszystkich milośnik w roślinnych smak w oraz tych, kt rzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wegetariańską kuchnią.


Magdalena Zielonka, doświadczona kucharka i pasjonatka zdrowego odżywiania, przeniesie Cię w magiczny świat warzyw, owoc w, strączk w i zi l. Jej przepisy są pelne kreatywności i radości gotowania, a jednocześnie proste do wykonania, dzięki czemu każdy może cieszyc się smacznymi wegetariańskimi posilkami.


"Zielone Inspiracje" to nie tylko zbi r przepis w, to inspiracja do odkrywania nowych smak w, eksperymentowania z r żnymi skladnikami i doceniania bogactwa natury. Dania opisane w tej książce nie tylko smakują wybornie, ale r wnież przynoszą korzyści zdrowotne, dostarczając organizmowi niezbędnych skladnik w odżywczych.


Ciesz się smakami natury, dbaj o swoje zdrowie i odkrywaj kulinarne radości razem z "Zielonymi Inspiracjami" Magdaleny Zielonki. To niezwykle doświadczenie smakowe, kt re odmieni Twoje podejście do wegetariańskiej kuchni. Znajdź inspirację w naturze i w gotowaniu, a Twoje kulinarne podr że dopiero się rozpoczną.

Product Details ISBN: 9781835791813
ISBN-10: 1835791816
Publisher: Magdalena Zielonka
Publication Date: October 16th, 2023
Pages: 224
Language: Polish