Geyik eti sanatı. Vahşi Oyun Severler için Bir Yemek Kitabı (Paperback)

Geyik eti sanatı. Vahşi Oyun Severler için Bir Yemek Kitabı By Berat Yıldız Cover Image

Geyik eti sanatı. Vahşi Oyun Severler için Bir Yemek Kitabı (Paperback)

$41.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Bu sevilen av etinin eşsiz ve lezzetli lezzetlerini kutlayan bir yemek kitabı olan Geyik Eti Sanatı'a hoş geldiniz. İster deneyimli bir avcı olun, ister sadece yemek tutkunu olun, bu kapsamlı kılavuzun sayfalarında keyif alacağınız ok şey bulacaksınız.


Geyik eti, y zyıllardır bir ok k lt r n temelini oluşturan yağsız, besleyici ve lezzetli bir ettir. Orta ağ Avrupa'sının doyurucu g ve lerinden Hindistan'ın lezzetli k rilerine kadar geyik eti tarih boyunca sayısız bi im ve tarzda t ketilmiştir. Bug n zengin, av eti tadı ve sağlıklı zellikleri sayesinde hem avcılar hem de yemek tutkunları i in pop ler bir se im olmaya devam ediyor.


Bu yemek kitabında geyik etinin ok y nl l ğ n g steren ok eşitli tarifler keşfedeceksiniz. Geyik eti biberi ve kavrulmuş but gibi klasik yemeklerden geyik eti kaydırıcıları ve tavada kızartma gibi daha yenilik i kreasyonlara kadar her damak zevkine ve duruma uygun bir şeyler var. İster basit bir hafta i i akşam yemeği, ister etkileyici bir akşam yemeği partisi hazırlamak istiyor olun, bu yemek kitabı aradığınızı bulacak.


Ancak Geyik Sanatı bir tarif koleksiyonundan daha fazlasıdır. Aynı zamanda geyik eti hazırlamak ve pişirmek i in kaynak bulma ve kasaplıktan baharatlama ve ızgaraya kadar her konuda ipu ları ve teknikler i eren kapsamlı bir rehberdir. İster deneyimli bir profesyonel ister acemi bir aş ı olun, geyik eti yemeklerinizin her zaman m kemmel olmasını sağlayacak bir ok yararlı bilgi ve tavsiye bulacaksınız.

Product Details ISBN: 9781835649183
ISBN-10: 1835649181
Publisher: Berat Yıldız
Publication Date: October 3rd, 2023
Pages: 232
Language: Turkish