Baharatlı Cajunların Yemekleri (Paperback)

Baharatlı Cajunların Yemekleri By Sudenaz Sari Cover Image

Baharatlı Cajunların Yemekleri (Paperback)

$42.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Cajun mutfağı, Louisiana'nın mutfak geleneklerini şekillendiren farklı k lt rlerden etkilenen cesur ve baharatlı lezzetleriyle bilinir. Deniz r nleri bamyasından jambalayaya, kerevit etouffee'den karartılmış yayın balığına, Cajun mutfağında herkes i in bir şeyler vardır.


Bu yemek kitabında mutfağınıza renk katacağı kesin olan 100 otantik ve lezzetli Cajun tarifini paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. İster tecr beli bir profesyonel olun, ister bu leziz mutfağa yeni gelen biri olun, sizi koruduk. Yemeklerinizin her seferinde m kemmel olmasını sağlamak i in adım adım talimatlar ve faydalı ipu ları i eren tariflerimizi takip etmek kolaydır. Ayrıca Cajun mutfağı ve tarihi hakkında bazı arka plan bilgilerinin yanı sıra bu mutfağı bu kadar zel kılan eşsiz tatlar ve tekniklerde ustalaşmak i in ipu ları paylaşacağız.


Cajun yemek pişirme sanatını keşfetmek i in bu yolculukta bize katılın. 100 tarifimizle Louisiana'nın lezzetlerini kendi mutfağınıza getirebilecek ve mutfak becerilerinizle arkadaşlarınızı ve ailenizi etkileyebileceksiniz

Product Details ISBN: 9781835511169
ISBN-10: 1835511163
Publisher: Sudenaz Sari
Publication Date: August 2nd, 2023
Pages: 246
Language: Turkish