Yeşil Yolculuk: Lezzetli ve Sağlıklı Veğan Tarifler (Paperback)

Yeşil Yolculuk: Lezzetli ve Sağlıklı Veğan Tarifler By Ebru Özturk Cover Image

Yeşil Yolculuk: Lezzetli ve Sağlıklı Veğan Tarifler (Paperback)

$39.55


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Hoş geldiniz "Yeşil Yolculuk: Lezzetli ve Sağlıklı Vegan Tarifler" kitabına Ebru zt rk olarak, size vegan mutfağının eşsiz d nyasını sunmaktan b y k mutluluk duyuyorum.


Bu kitap, sağlıklı, besleyici ve lezzetli vegan yemeklerin sırlarını a ığa ıkarıyor. Ebru, size bitkisel bazlı beslenmenin eşitlilik ve zenginlik dolu d nyasını keşfetmeniz i in rehberlik ediyor.


"Yeşil Yolculuk" kitabı, doğal ve taze malzemelerle hazırlanan y zlerce vegan tarife ev sahipliği yapıyor. Sebzeler, meyveler, tahıllar, baklagiller ve bitkisel proteinlerin muhteşem uyumunu keşfederek, sağlıklı bir yaşam tarzıyla lezzetli yemekler yapmanın keyfini ıkarın.


Ebru, size vegan mutfağının sınırlarını zorlamak i in ilham verici tarifler sunuyor. Lezzetli salatalardan, kremsi orbalar ve doyurucu ana yemeklere, tatlılardan, fermente yiyeceklere kadar geniş bir yelpazede se enekler sunuyor.


"Yeşil Yolculuk: Lezzetli ve Sağlıklı Vegan Tarifler" ile sağlığınızı ve evreyi koruyan bir yaşam tarzını keşfedin. Ebru zt rk' n deneyimi ve bilgisiyle, mutfaktaki yeteneklerinizi sergileyin ve lezzetli vegan yemeklerin tadını ıkarın.


Product Details ISBN: 9781835196908
ISBN-10: 183519690X
Publisher: Ebru Ozturk
Publication Date: July 8th, 2023
Pages: 220
Language: Turkish