100 РЕЦЕПТІВ ВЕГАНСЬКИХ БУ&#10 (Paperback)

100 РЕЦЕПТІВ ВЕГАНСЬКИХ БУ
 By Любов &#10 Cover Image

100 РЕЦЕПТІВ ВЕГАНСЬКИХ БУ&#10 (Paperback)

$39.99


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

Сендвічі є однією з найбільш універсальних страв, які готують у всьому світі. Зазвичай вони складаються з однієї або двох скибочок хліба з начинкою з м'яса, курки, риби, сиру, овочів або інших інгредієнтів. Хліб буває різноманітних форм і розмірів, а також майже безмежний вибір начинок. У результаті сендвічі подаються різними способами в залежності від їх призначення.

Бутерброди супроводжуються вафлями, шифонадним (подрібненим) салатом, крес-салатом, жульєнами з капусти або моркви. Бутерброди готують з білого хліба, чорного хліба, батона, булочок або хлібців у формі човника. Види бутербродів


1. Простий сендвіч

2. Відкрити сендвіч


Приклади бутербродів


- Бутербродний пиріг - вони схожі на тістечка з льодом і готуються з круглих буханців хліба. М'яку глазур з масла, сиру та інших інгредієнтів нарізають двома-трьома круглими скибочками. Як і коржі, його ріжуть на дольки.

- Буханка - Буханку хліба нарізають уздовж, потім наповнюють і шарують льодом, щоб

отримати бутерброд. Його подають, нарізавши на хліб.

- Вертушка - Хліб нарізають уздовж, щоб зробити бутерброд у формі вертушки. Масло і м'яка начинка контрастного кольору рівномірно намазати хліб.

- Стрічка вони зроблені з двох різнокольорових хлібів. Два шматочки чорного хліба і один шматочок білого хліба, або навпаки. Для приготування бутербродів використовуються три скибочки хліба з двома начинками різного кольору. Подають їх нарізаними тонкими смужками.

- Double Decker: Як випливає з назви, використовуються три скибочки, причому перша скибочка містить начинку, а друга - масло. Третій шматочок перед подачею покривають листям салату, помідорами та огірками.

- Букмекерська контора стейк на грилі затиснутий між.

Product Details ISBN: 9781805421375
ISBN-10: 1805421379
Publisher: Not Avail
Publication Date: December 1st, 2022
Pages: 218
Language: Ukrainian