Веганська кухня 2023: Смакол&# (Paperback)

Веганська кухня 2023: Смакол&# By Веган&#108 Cover Image

Веганська кухня 2023: Смакол&# (Paperback)

$41.32


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

"Веганська кухня Смаколики без меж" - це натхненна кулінарна книга, яка перетворить вашу думку про веганське харчування. Авторка Марія Веганна пропонує вам відкрити світ смаку та здоров'я через безмежний вибір веганських страв, що задовольнять навіть найвибагливіших гурманів.


У цій книзі ви знайдете розмаїття веганських страв, які не тільки дивовижно смачні, але й сприяють здоровому способу життя. Авторка ділиться рецептами, в яких використовуються тільки рослинні продукти, від яких ви отримаєте всі необхідні поживні речовини для енергійного та збалансованого харчування.


"Веганська кухня Смаколики без меж" не тільки надихне вас на створення нових смакових комбінацій, але й розкриє перед вами простоту та задоволення веганського харчування. Ви дізнаєтеся про користь рослинної їжі для здоров'я, навчитеся готувати смачні страви без використання продуктів тваринного походження та знайдете велику кількість інспірації для своєї кулінарної творчості.


Погрузіться у світ веганської кухні з "Веганською кухнею Смаколиками без меж" та відкрийте для себе нові можливості смаку та здорового харчування.

Product Details ISBN: 9781783819522
ISBN-10: 1783819529
Publisher: Not Avail
Publication Date: May 17th, 2023
Pages: 220
Language: Ukrainian