Rastlinné dobroty 2023: Jednoduché a chutné recepty na rastlinné jedlá, ktoré vám dodajú energiu a vitalitu (Paperback)

Rastlinné dobroty 2023: Jednoduché a chutné recepty na rastlinné jedlá, ktoré vám dodajú energiu a vitalitu By Petra Nováková Cover Image

Rastlinné dobroty 2023: Jednoduché a chutné recepty na rastlinné jedlá, ktoré vám dodajú energiu a vitalitu (Paperback)

$39.66


Not On Our Shelves—Ships in 1-5 Days
(This book cannot be returned.)

"Rastlinn dobroty" je kniha pln origin lnych receptov na rastlinn jedl , ktor v m pom zu dosiahnuť zdravs zivotn st l. Autor Petra Nov kov v m uk ze, ako si pripraviť chutn a zdrav jedl bez pouzitia m sa a in ch zivoč snych produktov.


V knihe n jdete recepty na r zne rastlinn jedl , od predjed l po hlavn jedl a dezerty. Petra Nov kov v m odhal tajomstv pripravy jed l, ktor v m dodaj energiu a vitalitu. N jdete tu napr klad recepty na veg nske burgerov placky, quinoov miso polievky, avok dov toastov a mnoho ďals ch chutn ch jed l.


Jedn m z hlavn ch pr nosov knihy je, ze rastlinn jedl 's vhodn pre ľud 's r znymi zivotn mi st lmi, vr tane veg nov, vegetari nov a ľud , ktor sa snazia zdravsie stravovať. Petra Nov kov v m uk ze, ako ľahko a r chlo pripraviť chutn rastlinn jedl aj pre začiatočn kov.


Ak hľad te knihu's jednoduch mi a chutn mi receptami na rastlinn jedl , ktor v m dodaj energiu a vitalitu, "Rastlinn dobroty"'s tou spr vnou voľbou. T to kniha je vhodn pre kazd ho, kto chce začať zdravsie sa stravovať alebo hľad nov a chutn rastlinn recepty.

Product Details ISBN: 9781783819119
ISBN-10: 1783819111
Publisher: Petra Novakova
Publication Date: May 11th, 2023
Pages: 222
Language: Slovak