БІБЛІЯ ДОМАШНІХ БУРГЕРІ& (Paperback)

БІБЛІЯ ДОМАШНІХ БУРГЕРІ& By Діана &#10 Cover Image

БІБЛІЯ ДОМАШНІХ БУРГЕРІ& (Paperback)

$44.99


Special Order—Subject to Availability
(This book cannot be returned.)

Закрийте очі і уявіть цю сцену. Зараз спекотний літній день, сонце ось-ось сідає, а ви сидите за столом, повним родини та друзів. Перед вами тарілка з соковитим гарячим бургером посередині, ви можете відчути запах ароматних спецій і почути, як ваші близькі насолоджуються спілкуванням. Ви берете гамбургер на тарілку, кусаєте великий шматок і насолоджуєтеся смачною їжею, поки сонце продовжує сідати за вами. Хіба це не приємно звучить? Що ж, ця книга може допомогти цій мрії стати реальністю. Пориньте в ці прості та економічно ефективні рецепти та досліджуйте світ прекрасних гамбургерів. Щоб переконатися, що всі смакові рецептори та дієтичні


переваги враховані, ми розділили рецепти гамбургерів на 5 розділів.


1. М'ясні бургери цей розділ для любителів м'яса. Він містить гамбургери, виготовлені з традиційної яловичини та баранини, а також містить несподіваний рецепт із козячого м'яса для любителів м'яса.

2. Бургери з птиці цей розділ містить рецепти з курки, індички та качки. Він також містить рецепти, які можна приготувати на святковий сезон. 3. Бургери з морепродуктами цей розділ для любителів морепродуктів, рецепти в цьому розділі готуються з риби та молюсків. Вони є легкою та освіжаючою альтернативою рецептам м'яса та птиці.

4. Вегетаріанські/веганські бургери цей розділ для тих, хто свідомо їсть. Ці рецепти здоровіші та прості у приготуванні, але все одно містять багато смаків.

5. Начинки та соуси у цьому розділі містяться рецепти маленьких додаткових речей, які виводять бургери на новий рівень.


Інструкції з приготування більшості гамбургерів стосуються неглибокого смаження, що означає приготування гамбургерів на сковороді. Але їх можна приготува

Product Details ISBN: 9781783571413
ISBN-10: 1783571411
Publisher: Not Avail
Publication Date: February 14th, 2023
Pages: 270
Language: Ukrainian